snowflake
refrigerated cabinets

Ledusskapji

chest freezers

Lādes saldētavas

desktop counters

Pārtikas vitrīnas

refrigerating machines

Aukstuma agregāti

remote systemes

Aukstuma galdi

coldrooms

Aukstuma kameras

Professionale

Visas Professionale sērijas aukstuma kameras tiek konstruētas no 100mm bieziem paneļiem. Tie nodrošina maksimālu siltumizolāciju pat tad, ja tiek lietoti skarbākos klimatiskajos apstākļos, kur ir liela temperatūras atšķirība starp kameras iekšu un āru. Pārsvarā aukstuma kameras tiek izmantotas zemas temperatūras režīmā. Standarta 100mm kameru izmaksas meklējamas mūsu cenrādī, bet individuālu izmēru gadījumā tiek rēķināts Coldroom Constructor programmā.

Sekojošās diagrammas un tabulas palīdzēs Jums izvēlēties atbilstošākā tilpuma 100mm paneļu biezuma kameru , ņemot vērā tādus lielumus, kā platums, dziļums un kāds no standarta augstumiem: 2240mm, 2500mm un 2760mm:

Individuāli projektētām aukstuma kamerām (ar izciļņiem, pagriezieniem, starpsienām, dažādām durvīm, bez starpsienām u.c.) var tikt izmantoti 80mm vai 100mm paneļi. Lai aprēķinātu komplektējošo detaļu nepieciešamību tiek izmantota Coldroom Constructor programmatūra;

Modulārās aukstuma kameras ar stikla sienām / durvīm. Šī tipa aukstuma kameras paredzētas, kā ieejamas vitrīnas ziedu, dzērienu vai citas produkcijas izstādīšanai un uzglabāšanai tirdzniecībā. Vēlamās temperatūras šīm kamerām ir +2°С...+10°С. Šīs kameras tiek veidotas par pamatu ņemot kādu no 7 iespējamajiem standarta kameru modeļiem no 2.94m3 līdz 11.73m3. Aukstuma kameras var būt ar dažādu durvju, stikla sienu izvietojumu.

Professionale sērijas aukstuma kameras tiek ražotas pēc pasūtījuma. Ražošanas un piegādes laiks ir 3 līdz 5 nedēļas (atkarībā no izvēlētajām komponentēm).

close-icon

Atstāt ziņu

Nosūtīt

Atstāt ziņu

Nosūtīt

call+371 26383839